Kary dyscyplinarne w rozgrywkach młodzieżowych

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej informuje o Regulaminach Rozgrywek na sezon 2018/19. z którymi każdy sędzia ma obowiązek się zapoznać i przestrzegać podczas meczów. Regulaminy znajdują się na stronie www.kpzpn.pl w zakładce Rozgrywki. Prezentujemy fragment dotyczący kar wychowawczych w rozgrywkach Trampkarzy, Młodzików, Orlików i Żaków,

Regulaminu Młodzieżowego K-PZPN

  1. W zawodach trampkarzy, młodzików, orlików i żaków w celach wychowawczych sędzia może okresowo wykluczyć zawodnika z gry.

17.1 TRAMPKARZ

Kara wychowawcza oznacza wykluczenie na 7 minut. Druga kara wychowawcza dla tego samego zawodnika oznacza wykluczenie z gry.

17.2 MŁODZIK

Kara wychowawcza oznacza wykluczenie na 6 minut. Druga kara wychowawcza dla tego samego zawodnika oznacza wykluczenie z gry.

  1. 3 ORLIK

Kara wychowawcza oznacza wykluczenie z gry na 2,5 minuty. Drugą kara wychowawcza dla tego samego zawodnika oznacza wykluczenie z gry. Po odbyciu drugiej kary wychowawczej  drużyna może grać w komplecie.

17.4 ŻAK

Kara wychowawcza oznacza wykluczenie na 2 minuty. Druga kara wychowawcza dla tego samego zawodnika oznacza wykluczenie z gry. Ukaranego zawodnika można zastąpić w trakcie kary wychowawczej, a drużyna cały czas gra w komplecie.